Váš nákup obsahuje
 0 produktů v ceně 0 Kč  


Uživatel
 Přihlásit se »   Registrace »
Nástroje a nářadí Nože Nože Na hudební nástroje Materiály Kuchyň Zahrada Odborná literatura
AktualityProfesionální nástroje a nářadí Stubai


Woodgrain s.r.o.


Vážení zakazníci, z důvodu výluky v předávání zásilek mezi DHL.de, Českou poštou a PPL nejsme v současné době schopni garantovat dodání zboží označeného "Objednávka" do Vánoc ani Vás informovat o termínech dodání. Omlouváme se za komplikace. Dodání stále garantujeme u položek označených "Skladem" Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace Team drevorezba.cz

Zároveň si Vás dovolujeme informovat,že zboží firem Veritas a Lie-Nielsen je v součsnosti většinou nedostupné a termín dalšího naskladnění není ani přibližně znám. Před objednávkou těchto konkrétní výrobků se prosím informujte na jejich dostupnost na skladě nebo u dodavatele.Vždy prosím uvádějte kód výrobku. Děkujeme.
Dláta Narex budou opět dostupná až v lednu 2021.

Profesionální ruční nástroje a nářadí pro řezbáře, sochaře, truhláře, tesaře, houslaře a jiné řemeslné profese.

Sortiment zahrnuje dláta a řezbářské nástroje, sekery, pily, hoblíky, cidliny, brusné nástroje a prostředky, soustružnické nástroje, rašple a pilníky, měřící a zkušební pomůcky.

Nabízíme také nářadí pro hobby zahradu a domácí kutily, profesionální japonské kuchyňské a outdoorové nože, břitvy a materiály na výrobu nožů.

Dodáváme materiály pro výrobu uměleckých předmětů různého druhu, dřevo, usně, perletě, rohy, ořechy, a materiály pro povrchovou úpravu dřeva.

AKČNÍ NABÍDKA
Sleva 25%


Lovecké a outdoorové nože Morakniv® Classic Original
Slevy 20-40%
Vybíráme z naší nabídkyZvonky, zelené


Japonské puzzle Himitsu Bako


Skleněný houpací čáp