Váš nákup obsahuje
 0 produktů v ceně 0 Kč  


Uživatel
 Přihlásit se »   Registrace »
Nástroje a nářadí Nože Nože Na hudební nástroje Materiály Kuchyň Zahrada Odborná literatura
AktualityProfesionální nástroje a nářadí Stubai


Woodgrain s.r.o.


Aktuální informace:

Vážení zákazníci, od 28.12. do 3.1.2022 budou probíhat inventury našich skladů, Vaše objednávky budou odeslány nejdříve 4.1.2022. Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem "Buďte zdrávi!" Vaše drevorezba.cz

Zboží firem Narex, Veritas, Lie-Nielsen, Crown, Gransfors, japonských pil a dlát je v současnosti v mnoha případesh nedostupné a termín dalšího naskladnění není ani přibližně znám. Před objednávkou těchto konkrétní výrobků se prosím informujte na jejich dostupnost na skladě nebo u dodavatele.Vždy prosím uvádějte kód výrobku. Děkujeme.


Profesionální ruční nástroje a nářadí pro řezbáře, sochaře, truhláře, tesaře, houslaře a jiné řemeslné profese.

Sortiment zahrnuje dláta a řezbářské nástroje, sekery, pily, hoblíky, cidliny, brusné nástroje a prostředky, soustružnické nástroje, rašple a pilníky, měřící a zkušební pomůcky.

Nabízíme také nářadí pro hobby zahradu a domácí kutily, profesionální japonské kuchyňské a outdoorové nože, břitvy a materiály na výrobu nožů.

Dodáváme materiály pro výrobu uměleckých předmětů různého druhu, dřevo, usně, perletě, rohy, ořechy, a materiály pro povrchovou úpravu dřeva.

AKČNÍ NABÍDKA
Sleva 25%


Pokosová sada Nobex® Proman 110
Slevy 20-40%
Vybíráme z naší nabídkySada dlát a řezbářských nožů Stubai® Standard - 7 ks


Japonské puzzle Himitsu Bako


Akagashi Universal 270