Váš nákup obsahuje
 0 produktů v ceně 0 Kč

O nás

Woodgrain, s.r.o.

Společnost Woodgrain s.r.o. vznikla v roce 2005 s cílem rozšířit český trh o nabídku sortimentu v oblasti strun a hudebního příslušenství pro smyčcové hudební nástroje.

Od roku 2008 společnost rozšířila svoji činnost o prodej nástrojů a nářadí DICTUM. Za tímto účelem vznikl nový internetový obchod www.drevorezba.cz. Sortiment "Feine Werkzeuge" společnosti DICTUM GmbH nám coby houslařům není neznámý. Firma DICTUM se v minulosti profilovala zejména jako výrobce a dodavatel hudebního příslušenství a nářadí pro houslaře a výrobce a opraváře hudebních nástrojů. Postupně svůj sortiment neustále rozšiřovala a obohatila především o exkluzivní japonské ruční nářadí. Nabídka tak již není určena pouze uměleckým řemeslníkům z oblasti výroby hudebních nástrojů, ale i uměleckým truhlářům, restaurátorům nábytku, tesařům, zapáleným kutilům, profesionálním kuchařům a dalším oborům.

V současnosti chod společnosti Ing. Alois Chytka (účetnictví, propagace, obchodní zástupce), Gabriela Velebná Pištěková a Petr Velebný (distribuce) a externě Ing. Pavel Brestovský (webmaster, programátor).